Zaznacz stronę

Poznajmy się bliżej

10 kreatywnych kobiet, każda inna, każda wyjątkowa i każda najlepsza w tym, co robi. Mamy to szczęście, że pracujemy w zawodach, które są naszą pasją i to sprawia, że idealnie się uzupełniamy i wkładamy całe serce i zaangażowanie w to, co robimy!
Dla naszego #dreamteam nie ma rzeczy niemożliwych i gwarantujemy, że podczas tej edycji nieźle namieszamy!

Poznajcie nas bliżej:

Zespół kreatywny:

Roma Grzybek

Project Manager

Project Manager to moja rola zawodowa, w której czuję się doskonale. Jestem również żoną, mamą i kobietą, która inspiruje inne kobiety do działania. Dobra energia i entuzjazm to cechy, które pozwalają mi złapać flow, w każdym projekcie. Wszystko jest możliwe, a kluczem do sukcesu jest 100% zaangażowania i 100% dobrej energii.

Projekt Najpiękniejsza Panna Młoda realizuję z myślą o kobietach. Ślub to wyjątkowy czas, zawsze brakowało mi miejsca, które skupiało wszystko to, co nowe i niepowtarzalne. Dlatego V edycja konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda powstaje w nowej odsłonie, to dla mnie również czas wprowadzenia zmian organizacyjnych, to czas pokazania się światu.

Basia Józefiak

Stylistka, Doradca Wizerunku

Od ponad 6 lat prowadzę firmę pod marką Twoja PeSa, której celem jest dbanie o wizerunek osób zarówno prywatnych, jak i publicznych. Podpowiadam jak się ubrać w sytuacjach codziennych, służbowych oraz tych wyjątkowych, takich jak dzień ślubu. Stylizuję również sesje zdjęciowe, nagrania telewizyjne czy wydarzenia modowe, a także współpracuję z mediami jako ekspert w kwestiach stylizacji i wizerunku. Zawodu uczyłam się w m.in. w Central Saint Martin w Londynie, w szkole Goshy Kusper, Fashion Project i ViaModzie Szkole Wyższej w Warszawie.

www.twojapesa.pl

Weronika Mikołajczak

Konsultantka Ślubna, Event Manager

Kocham planować, organizować, tworzyć i poznawać nowych ludzi, zawsze “musi się dziać”. Zawód wedding plannera daje mi wszystko w pakiecie, dlatego uwielbiam swoją pracę. Prowadzę agencję ślubną w Poznaniu, kilkadziesiąt kompleksowo zorganizowanych przyjęć za mną i cały czas chcę więcej, dlatego wszystko, co jest związane ze ślubami, przyjęciami, eventami – momentalnie mnie przyciąga!

Z radością dołączyłam do składu Najpiękniejszej Panny Młodej i postaram się, żeby wszystkie uczestniczki plebiscytu poczuły się wyjątkowo, biorąc udział w konkursie.

Wierzę, że moje zdolności organizacyjne pomogą w koordynacji poszczególnych elementów projektów.

www.agencjaspinki.pl  

Natalia Mocha-Naglik

Ambasadorka Projektu

Od kiedy pamiętam, pasjonuję się modą i wszystkim, co związane z tematyką beauty, dlatego od kilku lat prowadzę swoje social media, na których skupiam się, aby obserwującym mnie kobietom doradzać, nie tylko, w co się ubrać i jak zadbać o urodę, ale co najważniejsze-jak poczuć się pewną siebie, silną i niezależną kobietą. Wykorzystuję swoją wiedzę zdobytą przez doświadczenie zawodowe i studia związane z psychologią. Jestem otwartą, uśmiechniętą i ambitną kobietą, która chce zarażać innych pozytywną energią. Ogromną motywację dostaję od mojego męża, z którym uwielbiam spędzać czas. Jako członek zespołu Najpiękniejsza Panna Młoda chcę sprawić, aby ta edycja była wyjątkowa i niezapomniana dla uczestniczek! Przyszłe Panny Młode mogą liczyć na moje zaangażowanie, wsparcie i radę w razie potrzeby.

Wsparcie projektu:

Anna Kmieciak

Koordynator Backstage

Jestem kobietą łączącą w sobie wiele skrajności- matematyczną głowę z artystyczną duszą. Za dnia pracuję jako planistka w firmie produkcyjnej, a nocą okupuję parkiety salsy kubańskiej. Pracuję w świecie raczej męskim i biorę udział w projekcie skierowanym do kobiet. Uczestniczę w organizacji konkursu od samych jego początków. Rolę mam mało widoczną na pierwszym planie. Świetnie czuję się w chaosie, który trzeba opanować. Dlatego walczę na backstage’u ścigając się z czasem lub tworząc tabelki w Excelu, by usystematyzować sytuację. Projekt Najpiękniejsza Panna Młoda to w dużej mierze tworzące go kobiety, ich pasja i zaangażowanie, których wraz z każdą edycją jest coraz więcej. Dlatego wielką przyjemnością jest bycie jego częścią.

Oktawia Mikulska

Social Media

To, co uwielbiam robić, to tworzyć niesamowite projekty z wyjątkowymi ludźmi. Przez dwa lata pracowałam dla organizacji studenckiej, gdzie zajmowałam się tworzeniem wydarzeń kreujących postawy przedsiębiorcze. Jednak kilka miesięcy temu zamarzyło mi się zrobić coś większego! Coś oryginalnego, na wyższym poziomie, wśród ludzi, którzy posiadają doświadczenie i pasję. Dzięki tej organizacji udało mi się poznać Romę i dziś mogę działać wśród fantastycznych kobiet, z którymi dziele ten sam cel. I chociaż na co dzień studiuję na Politechnice Poznańskiej, rozpoczęłam staż marketingowy w firmie IT, to nie zwalniam! Chcę tworzyć projekt Najpiękniejsza Panna Młoda z wyjątkowymi kobietami, dzieląc się wzajemnie doświadczeniami. Uwielbiam obierać trudno osiągalne cele, dużo od siebie wymagać oraz swoją kreatywnością zarażać innych. Gdy widzę, że moje starania nie idą na marne i kończą się sukcesem, chce jeszcze więcej robić! Zarażać innych pozytywną energią oraz motywować, że jeśli czegoś  bardzo się chce, to można wszystko osiągnąć.

Karolina Krysztofiak

Projektantka Graficzna

Od lat pracuję głównie z kobiecymi biznesami pomagając im pokazać na zewnątrz jakie są w środku. Projektując logo i całe koncepcje wizualne dla marek sprawiam, że mogą pokazać się na rynku w sposób profesjonalny i autentyczny. Prowadzę studio kreatywne, blog oraz sklep z personalizowaną papeterią firmową.

Cieszę, że mogę być częścią zespołu Najpiękniejszej Panny Młodej dbając o to, aby wydarzenie miało profesjonalną oprawę graficzną. To świetnie uczucie mogąc być częścią czegoś większego od siebie.

www.zyj-kochaj-tworz.pl
www.minibrand.shop

Joanna Zielonka

Strateg Rozwoju

Jestem niepokorna, dociekliwa, niezależna. Mam odwagę iść pod prąd, jeśli wiem, że dzięki temu dojdę do „źródła”. Nie boję się pytać o drogę innych, lecz gdy trzeba, sama znajdę prawidłową ścieżkę.

Od 11 lat sprawnie poruszam się w świecie rekrutacji i szkoleń. Buduję wizerunek firm, inspiruję managerów, motywuję pracowników i układam mądre relacje między ludźmi. Pracowałam zarówno w korporacji, jak i w małych, rodzinnych firmach. Teraz wspieram kobiety i firmy w realizacji marzeń.
W projekcie pomagam podejmować strategiczne decyzje, odpowiadam za stronę internetową oraz dbam o dobry wizerunek uczestniczek oraz zespołu.

www.joannazielonkahr.com

Kontakt

Jeśli masz pytania, chcesz nawiązać współpracę lub podzielić się swoją opinią, skontaktuj się z nami.

Mamy mnóstwo pomysłów i planów do zrealizowania, dlatego zapraszamy do współpracy firmy, które będą chciały wspólnie z nami tworzyć V edycję konkursu. Szukamy partnerów, sponsorów oraz patronów medialnych projektu.

biuro@najpiekniejszapannamloda.pl
601 442 738

3 + 6 =