Zaznacz stronę

I EDYCJA 2014

Spontaniczna i jakże z perspektywy czasu dla wszystkich wyjątkowa PIERWSZA edycja konkursu Najpiękniejsza Panna Młoda. Koncepcja powstała w dwa miesiące przy współpracy ze Studio Szminka i INNA Studio. Projekt, po którym nie spodziewałyśmy się totalnie niczego. Nie mogłyśmy doczekać się castingu by móc zaprosić pierwsze Panny Młode do udziału w konkursie. Radość ogromna, gdyż zgłosiło się prawie 350 Panien Młodych! 

Gala Finałowa odbyła się w Hotelu Moderno a miano Najpiękniejszej Panny Młodej 2014 zdobyła NATALIA STEFANIK

 

II EDYCJA 2015

Pierwsza edycja okazała się sukcesem! Zmotywowane i pełne chęci do działania zorganizowaliśmy II edycję projektu Najpiękniejsza Panna Młoda.  Otrzymałyśmy ogromne wsparcie od Panien Młodych z pierwszej edycji, które zaprosiły swoje koleżanki do udziału w konkursie. Firmy, które wspierały projekt w 2014 wróciły do nas przy kolejnej edycji, sponsorując większe nagrody dla uczestniczek! 

Gala Finałowa ponownie odbyła się w Hotelu Moderno a Najpiękniejszą Panną Młodą 2015 roku została LUIZA GRZELAK

III EDYCJA 2016

Projekt Najpiękniejsza Panna Młoda rozrastał się w zadowalającym dla nas tempie. Zwiększała się liczba kandydatek na castingu a przede wszystkim  patronów medialnych. Wśród nich znane blogi oraz portale ślubne. Do grona sponsorów dołącza salon sukien ślubnych Amy Love Bridal i jego nagroda główna – wymarzona suknia ślubna dla zwyciężczyni. Podczas projektu wpieraliśmy również Drużynę Szpiku zbierając fundusze i zabawki dla podopiecznych fundacji

Gala Finałowa odbyła się w hotelu Andersia, na widowni zasiadło ponad 250 osób! A jury wybrało Najpiękniejszą Pannę Młodą 2016 roku JUSTYNĘ LATANOWICZ.  

IV EDYCJA 2017

To już druga edycja podczas, której projekt wspiera działania Drużyny Szpiku. Z kolejną edycją oczekiwania nasze i kandydatek wzrastały, co przyczyniło się do powiększenia zespołu o stylistkę Basię Józefiak z Twoja PeSa. Dla kandydatek natomiast wedding plannerka Agnieszka Nowak zorganizowała weekend integracyjny połączony z sesją wizerunkową finałowej 10.  Podczas castingu nasze stoisko odwiedziło prawie 500 Panien Młodych! Podczas Gali Finałowej pojawiło się ponad 300 gości. 

Wydarzenie poprowadził dziennikarz TVN Bartek Jędrzejak oraz Marta Klepka Dyrektor Hotelu Blow Up Hall 5050, w którym odbyła się Gala Finałowa.

Miano Najpiękniejszej Panny Młodej 2017 roku zdobyła SARA TRZASKAWKA 

2018

Czas planowania i zmian. Przygotowujemy się do V edycji konkursu.