Zaznacz stronę

Konkurs

Projekt Najpiękniejsza Panna Młoda to konkurs skierowany do przyszłych Panien Młodych!
Każda edycja rozpoczyna się na Targach Ślubnych w Poznaniu, gdzie wspólnie z fotografem czekamy na kandydatki. Przygoda rozpoczyna się od wypełnienia krótkiego formularza zgłoszeniowego, zapozowania do zdjęcia. Następnie należy już tylko  czekać na wyniki. Ze wszystkich zgłoszeń zostanie wybrana FINAŁOWA 10, która powalczy o miano Najpiękniejszej Panny Młodej podczas Gali Finałowej. Ta, natomiast odbędzie się na początku marca 2019 roku.

Zapraszamy dziewczyny, które chcą przeżyć niesamowitą przygodę i poznać inne uczestniczki zmagające się ze ślubnymi przygotowaniami. Najważniejsza jest dla nas pozytywna energia i otwartość na ludzi.

Casting

Rozpoczęciem każdej edycji jest casting na Targach Ślubnych.  Każda z dziewczyn wypełnia formularz a fotograf robi jej zdjęcie. W ciągu trzech dni wybieramy finałową dziesiątkę i ogłaszamy wyniki.  W jury zasiadają partnerzy i organizatorzy oraz zeszłoroczna Najpiękniejsza Panna Młoda!  Planujemy również upominki dla wszystkich kandydatek, które zgłoszą się na nasze stoisko castingowe. Czekamy z niecierpliwością.

Wybór finałowej 10

W ciągu trzech dni od castingu wybieramy finałową dziesiątkę i ogłaszamy wyniki. W jury zasiadają partnerzy i organizatorzy oraz zeszłoroczna Najpiękniejsza Panna Młoda! WYNIKI ZAMIESZCZAMY NA FACEBOOKU. Do dnia 20.02.2019 będzie można głosować na pozostałe dziewczyny, które zgłosiły się na casting a nie zostały wybrane do finałowej 10. Będzie to głosowanie smsowe. Pozostałe dziewczyny będą walczyć o miano Najpiękniejszej Panny Młodej  Internetu 2019.

Przymiarki, weekend i sesja wizerunkowa

Kolejnym etapem konkursu są przymiarki sukien ślubnych oraz weekend integracyjny z organizatorem i całym teamem. Podczas weekendu omawiamy wstępne stylizacje, robimy próbę makijażu i organizujemy sesję wizerunkową. Jest t o czas kiedy, każda z finalistek otrzyma indywidualne wsparcie specjalistów.

Gala finałowa

Dziś widownia podczas Gali Finałowej liczy około 300 osób. Finalistki prezentują się w trzech wyjściach, oczywiście ostatnie najważniejsze to prezentacja w sukniach ślubnych. Podczas Gali na gości czekają niespodzianki oraz atrakcje wieczoru.

Harmonogram

13.01.2019

Casting na Targach Ślubnych w Poznaniu

17.01.2019

Wybór finałowej 10

02-03.02.2019

Weekend integracyjny finałowej 10

02.03.2019

Gala finałowa

Kontakt

Jeśli masz pytania, chcesz nawiązać współpracę lub podzielić się swoją opinią, skontaktuj się z nami.

Mamy mnóstwo pomysłów i planów do zrealizowania, dlatego zapraszamy do współpracy firmy, które będą chciały wspólnie z nami tworzyć V edycję konkursu. Szukamy partnerów, sponsorów oraz patronów medialnych projektu.

biuro@najpiekniejszapannamloda.pl
601 442 738

15 + 7 =